> O nás

Na Slovensku pôsobíme od roku 2008 ako výsledok prirodzeného procesu jej zakladateľov zužitkovať dlhoročné skúsenosti v oblasti vývoja aplikácií do relatívne nového trhového segmentu na Slovensku. Založili sme prvú spoločnosť v SR, ktorá sa špecializuje na vývoj aplikácií pre najrozšírenejšie mobilné platformy.

Unikátne multiplatformové vývojové prostredie


Posledných desať rokov sme venovali tvorbe jedinečného multiplatformového vývojového prostredia, ktoré slúži na simultánny vývoj aplikácií pre platformy iOS a Android. Nestrácame čas osobitným vývojom pre jednotlivé platformy - jeden team sa venuje jednému unifikovanému programovému kódu, ktorý použitím multiplatformových knižníc kompilujeme do kódu pre každú platformu. Šetríme tak klientom čas na vývoj, výrazne redukujeme náklady a skracujeme čas servisu aplikácií. Produkčné aplikácie sú plne natívne, používajú štandardné prvky operačného systému a vynikajú svojou rýchlosťou. Podobné riešenie vám nedokáže ponúknuť nikto na svete.


Sme tím profesionálov zanietených pre svoju prácu. Keďže sme zároveň užívateľmi, presne vieme, aký dôležitý musí byť zážitok z používania aplikácií. Dlhoročné skúsenosti v oblasti vývoja nám umožnili detailne spoznať, ako užívatelia pracujú, čo potrebujú a ako ich zaujať.


Naším cieľom je od základov navrhnúť a vytvoriť jednoduchý a inovatívny produkt, ktorý bude spĺňať potreby klienta, bude vo svojej kategórii unikátom a pre užívateľa bude potešením pravidelne ho používať. Svedčia o tom aj naše doteraz vytvorené aplikácie, ktoré sa môžu popýšiť vysokými hodnoteniami priamo od samotných užívateľov a oceneniami z celého sveta.

> Klienti